po-inteligentny-rozwoj.pl

Współdzielenie konta ze znajomymi może się okazać znacznie cięższe! Niedługo pojawi się nowy system uwierzytelniający w Netfliksie.

Współdzielenie konta ze znajomymi może się okazać znacznie cięższe! Niedługo pojawi się nowy system uwierzytelniający w Netfliksie.

09.06.2021, 10:14

Trochę zmartwieni stają się wielbiciele filmów a także seriali, ponieważ z Internetu napływają bolesne wieści. Znana pod nazwą Netflix witryna VOD zastanawia się nad tym by zakazać abonentom dzielenie kont. To była do tego momentu niesamowicie pożyteczna i bardzo popularna możliwość. Spora ilość klientów reguluje opłaty za pojedynczy rachunek i mogą oni przebywać w różnych budynkach. Firma Netflix finalnie nie zapowiedziała absolutnego obostrzenia współdzielenia kont, ale postanowiła utworzyć swego rodzaju uwikłanie. Strona VOD Netflix planuje przystopować dzielenie kont użytkownikom, którzy nie gromadzą się w tym samym domu. Pojawiać się będzie powiadomienie na ekranach telewizorów, które na calu ma wymusić na abonamencie uwierzytelnienie tego, iż to on jest właścicielem. Gigant w otoczeniu portali internetowych VOD ma w planach wysłać zatwierdzający ciąg liczb na dany adres zamieszkania albo nr telefonu. Użytkownicy konta muszą w przypadku jak ten o tym wiedzieć, że mogą wystąpić metamorfozy w używaniu z strony internetowej VOD Netflix.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij