po-inteligentny-rozwoj.pl

Śpiewana przez Brzozowskiego Rafała piosenka zbyt kiepska na finałowe miejsce zawodów Eurowizji! Przykre zakończenie podróży Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

Śpiewana przez Brzozowskiego Rafała piosenka zbyt kiepska na finałowe miejsce zawodów Eurowizji! Przykre zakończenie podróży Rafała Brzozowskiego na Eurowizji.

28.05.2021, 11:06

Polska zwykle nie zachwycała wielbicieli muzyki w okresie turnieju Eurowizji i powinniśmy rozumieć to. Naszym najwybitniejszym sukcesem zazwyczaj jest awansowanie do finałowej części konkursu, gdzie zajmowaliśmy najdalsze pozycje. W zeszłym roku Eurowizję przełożono, ponieważ panowała epidemia koronawirusa, która załamała nie tylko Europę, ale także cały świat. Przedstawicielem Polski w trakcie turnieju Eurowizji został Brzozowski Rafał, który miał chęć wzbudzić zachwyt fanów dobrej muzyki piosnką pod tytułem "The Ride". Mnóstwo reporterów nie było uradowanych z wyboru ambasadora naszej ojczyzny, lecz w ostatecznym rozrachunku do zmiany nie doszło. Szkoda iż kolejny raz z kolei byliśmy zmuszeni rozstać się z turniejem Eurowizji szybciej, niż byśmy tego pragnęli. Na Eurowizji był reprezentantem naszego narodu Rafał Brzozowski, który na Eurowizji nie przekonał do siebie fanów muzyki z Europy i z powodu tego został wyeliminowany na etapie półmetku 65. konkursu Eurowizji.

Widzowie z Polski bez cienia wątpliwości są już naprawdę znużeni tego rodzaju rezultatem. "The Ride" a więc piosenka zaprezentowana ze strony Brzozowskiego była po prostu kiepska i bardzo dobrze to rozumieć. W tej piosence nie było niczego ekscytującego, co może wprawić w uniesienie europejskich widzów. To jest następna edycja turnieju piosenki europejskiej, w trakcie którego reprezentant naszego narodu nie potrafi zakwalifikować się do fazy finałowej. Od paru lat dobieranie przedstawicieli naszego państwa na konkurs piosenki europejskiej nie idzie nam najlepiej i bez żadnego problemu możemy dostrzec to. Warto w takim wypadku liczyć na to, że za rok nasz ambasador da radę dostać się do finału o wygraną w konkursie piosenki europejskiej. W tym przypadku bardzo istotne jest to, żeby wskazać dobrego ambasadora, który będzie potrafił zemocjonować publikę europejską. W przeciwnym wypadku kolejny raz nie będziemy w stanie do finałowego występu w turnieju europejskiej piosenki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij