po-inteligentny-rozwoj.pl

W Top Model zaczyna się rywalizacja!

W Top Model zaczyna się rywalizacja!

26.09.2020, 11:44

Top Model jest to program emitowany przez stację TVN, w którym uczestnicy będą rywalizować o główną nagrodę i tytuł Next Top Model. Ciekawe jury ale też przede wszystkim prowadząca Joanna Krupa to murowany przepis na sukces, co udowadniają dziesiątki, a nawet setki tysięcy widzów zgromadzonych przed odbiornikami telewizyjnymi. W dodatku można zobaczyć sporo znanych i cenionych osób w przestrzeni modowej, jak na przykład redaktorki pism o modzie, światowej sławy fotografowie, czy też znane modelki.

Tym razem konkurować ze sobą będzie 14 uczestników, wśród których są też osoby ze złotym i srebrnym biletem. Bilet w złotym kolorze sędziowie przyznają tej osobie, która w ich ocenie rzeczywiście nadaje się do roli modela lub modelki, w skutek czego taki uczestnik bezpośrednio dostaje się do domu Top Model. Z kolei srebrny bilet to ocena użytkowników Internetu, których zadaniem był wybór swojego faworyta, który nie musi startować w castingach i natychmiast przechodzi na bootcamp, czyli kolejny etap.

Co nas czeka w tym sezonie programu?

Każda edycja oferuje nie tylko pojawienia się w świecie profesjonalnego modelingu, ale też pierwszych kroków i rozwinięcie swojego portfolio, przez to co edycję na zgłoszenie decyduje się całkiem sporo chętnych. Co tydzień uczestnicy mają do wykonania różnorodne konkurencje, które mają być sprawdzianem tego, czy uda im się odnaleźć w w pełnym wyzwań świecie mody. Rolą jury jest ocenienie ich zmagań i decyzja o tym, który uczestnik odpada w danym odcinku. Dana jest jeszcze możliwość powrócenia do programu po eliminacji, a dzieje się to dzięki ingerencji Michała Piróga, którego zadaniem jest obserwowanie panelu za kulisami, służąc pocieszeniem i wsparciem dla uczestników. Główną nagrodą jest podpisanie kontraktu z agencją modeli i modelek jak i sesja fotograficzna na okładkę dla jednego z czołowych polskich miesięczników "Glamour". W tym sezonie dowiemy się, który z nich okaże się być kolejną osobą z tytułem Top Model w Polsce. O wygraną konkuruje wielu wartych uwagi modelek i modeli, w związku z tym zdecydowanie warto jest śledzić kolejne odcinki.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij