po-inteligentny-rozwoj.pl

Cztery bramki Lewego w Bundeslidze!

Cztery bramki Lewego w Bundeslidze!

06.10.2020, 16:20

Niesamowity pojedynek zanotował w popołudnie niedzielne najlepszy gracz naszej reprezentacji, czyli Robert Lewandowski. Trzeba przyznać, że właściwie samodzielnie rozbroił drużynę Herthy. Nasz kapitan rozegrał 90 minut. Na na murawie mieliśmy szansę podziwiać innego reprezentanta Polski, czyli Krzysztofa Piątka, który zameldował się w drugiej połowie spotkania. Zdołał nawet zanotować asystę przy trafieniu zawodnika z drużyny. Druga połowa starcia była bardzo ekscytująca.

Mistrz Niemiec ma za sobą trudny tydzień. Przed tygodniem wysoko przegrali z zespołem Hoffenheim. W środowy wieczór ograli BVB 3:2 w spotkaniu o Superpuchar Niemiec. Pojedynek z Herthą z Berlina miał udowodnić, że przegrana przed tygodniem to wyłącznie przypadkowe zdarzenie. Szczególnie Lewandowski chęć pokazać się z dobrej dyspozycji. Do meczu z zespołem ze stolicy Niemiec nasz napastnik miał w swoim dorobku jedną bramkę w niemieckiej lidze.

Emocjonująca druga odsłona starcia!

Piłkarze Bayernu Monachium ambitnie rozpoczęli ten mecz. Od pierwszych minut starcia niesamowicie aktywny na boisku był Lewy. Miał możliwość na strzelenie gola, jednak jego atak był nieznacznie chybiony. Parę chwil później swoją akcję przygotowali piłkarze zespołu ze stolicy Niemiec. Lukebakio nie dał rady zmieścić piłki w bramce bramkarza zespołu mistrza Niemiec, czyli Neuera. Trzeba przyznać, że piłkarze berlińskiej Herthy ukazali się w fantastycznej dyspozycji. To był niezwykle emocjonujący mecz.

Pierwsze trafienie w tym pojedynku wstrzelił niemiecki zawodnik Thomas Mueller. Arbiter tego pojedynku trafienia ostatecznie nie uznał. Zawodnik Bayernu był w tej akcji na spalonym. Bayern z Monachium pomimo tego non stop konstruował sytuację pod polem karnym Herthy Berlin. Parę minut później piłkę do bramki bramkarza drużyny wstrzelił napastnik Bayernu Monachium, czyli Lewy. Pierwsza odsłona tego spotkania skończyła się przewagą 1:0.

Ostatecznie ten mecz skończył się triumfem Bawarczyków 4:3. Warto zauważyć, że ten mecz piłkarski był naprawdę pasjonujący.

Brak komentarzy

Zostaw komentarz

Wyślij